100 metrów dodatkowej inspiracji w showroomie Arcdeko
100 metrów dodatkowej inspiracji w showroomie Arcdeko

Patronat Homebook

100 metrów dodatkowej inspiracji w showroomie Arcdeko

Dotknąć, zobaczyć, poczuć, zainspirować się i stworzyć piękne i niepowtarzalne wnętrze. Dobrze zmapowane potrzeby projektantów i architektów skutkują rozwojem takich miejsc jak wrocławski showroom Arcdeko. Pod koniec lipca uroczyście otwarto tam nową przestrzeń ekspozycyjną.

Showroom wrocławskiej firmy ARCDEKO, jak mówią sami właściciele, został stworzony i zaprojektowany z myślą o architektach wnętrz jako przestrzeń inspiracji i miejsce pracy.  W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości wyselekcjonowane produkty do aranżacji i wykończenia zarówno prywatnych mieszkań, jak i przestrzeni komercyjnych.  Dzięki otwarciu nowej powierzchni i stworzeniu tam nietypowej ekspozycji, asortyment uzupełniony został o farby Van Wijhe Verf oraz podłogi drewniane Jawor Parkiet.

Współpraca z projektantami to dla nas duża przyjemność, ale i wyzwanie. Gdy cztery lata temu otwieraliśmy to miejsce wiedzieliśmy, że chcemy aby oferowane przez nas produkty jak najcelniej trafiały w potrzeby i gusta naszych klientów i partnerów. Otwarcie nowej powierzchni ekspozycyjnej jest odpowiedzią na ich rosnące potrzeby i wymagania - mówił Maciej Arciszewski, współwłaściciel firmy.

Podczas wydarzenia zespół Homebook.pl ogłosił wyniki konkursu, do którego zaprosiliśmy współpracujących z showroomem projektantów i architektów. Ich zadaniem było przesłanie prezentacji zaaranżowanego przez siebie wnętrza. Zwycięzca otrzymał bon o wartości 15 tysięcy złotych na reklamę w serwisie Homebook.pl. Najlepszy projekt przedstawiło Formea Studio. Jury konkursu wyróżniło również pracownie Lemur Architekci, Klapińska Architektura Wnętrz i Troomono. Przed publicznością wystąpiła także Aleksandra Koclejda z Homebook.pl, która przybliżyła projektantom wnętrz proces design thinking jako sposób na lepsze zrozumienie potrzeb klienta.

ARCDEKO 20180726 [3942].jpgARCDEKO 20180726 [3933].jpgARCDEKO 20180726 [3945].jpgARCDEKO 20180726 [4011].jpgARCDEKO 20180726 [3997].jpgARCDEKO 20180726 [3899].jpgARCDEKO 20180726 [3886].jpgARCDEKO 20180726 [7849].jpg

Dodatkowe emocje zagwarantował Mercedes Benz Duda Cars Wrocław, który wśród zaproszonych gości rozlosował Mercedesa na weekend. Podczas wydarzenia o dobre nastroje zadbały również dolnośląskie Winnice Jaworek, które raczyły gości przepysznym winem, a o pozytywną i “roślinną” atmosferę zadbał Nature Concept.

Platforma Homebook.pl objęła wydarzenie Patronatem Medialnym.

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.