Entra Design Awards 2018 - konkurs dla architektów i projektantów wnętrz

#Patronujemy

Entra Design Awards 2018 - konkurs dla architektów i projektantów wnętrz

Opublikowany

Tematem przewodnim konkursu Entra Design Awards 2018 jest wykorzystanie drzwi w mieszkaniach oraz obiektach publicznych. Ideą Entra Design Awards jest pokazanie, że drzwi to nie tylko element funkcjonalny, ale także część wyposażenia wnętrz, która może stanowić ozdobę pomieszczeń.

NAGRODY:
1. miejsce - voucher na promocję usług projektowych w Homebook, iPad PRO 12,9 z rysikiem Apple Pencil, album Homebook Design vol.5
2. miejsce iPad z rysikiem Apple Pencil, album Homebook Design vol.5
3. miejsce tablet WACOM Intous Pen M, album Homebook Design vol.5

ZADANIE KONKURSOWE:
Opracowanie propozycji wnętrza mieszkania lub przestrzeni wspólnej (np. biuro, hotel, klatka schodowa, restauracja czy też inne budynki użyteczności publicznej) z wykorzystaniem produktów marki ASILO, ENTRA oraz GRADARA.

DO KOGO ADRESOWANY JEST KONKURS?
Konkurs adresowany jest do architektów, projektantów wnętrz ale też osób pasjonujących się projektowaniem wnętrz, które do projektowania zapala impuls designu.

TERMINARZ:
9 lipca - rozpoczęcie konkursu
18 września - zakończenie nadsyłania prac
19-23 września - obrady Jury
1 października - ogłoszenie wyników
4-7 października - wystawa prac na targach Warsaw Home

JURY:
- Zuza Dominów - Homebook.pl
- Jan Raniszewski — inż. architekt, właściciel i główny projektant 3A Studio
- Katarzyna Zając — projektantka i stylistka wnętrz
- Agnieszka Puchyr - mgr inż. architekt, Członek zarządu Stowarzyszenia Architektów Polskich w Rzeszowie oraz Rady w Podkarpackiej Okręgowej Izbie Architektów. Dyrektor Generalny w biurze architektonicznym Urban Project 

Szczegóły na stronie organizatora:

Entra Design Awards 2018

Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz. Zaprojektuj wnętrze mieszkania lub przestrzeni publicznej z naszymi produktami. Super nagrody!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Raport "Mieszkanie przyszłości. Czynniki zmian i trendy 2018"

temu

Inteligentne urządzenia przejmą odpowiedzialność za nasze bezpieczeństwo, mikroapartamenty będą urzekały funkcjonalnością, a elewacje zaczną filtrować powietrze. W nowym raporcie przygotowanym przez infuture hatalska foresight institute dla portalu Homebook.pl eksperci instytutu prezentują główne tendencje, które już wkrótce zmienią wygląd i funkcjonowanie domów.
Gdynia Design Days – festiwal idei

temu

Pomorski festiwal mocno wyróżnia się na tle innych wydarzeń wzorniczych w Polsce. Zamiast rynkowych premier znajdziecie tutaj inspiracje, które pokazują obecne trendy i zachęcają do poszerzenia wiedzy. Odwiedziliśmy Gdynia Design Days, aby poznać nowe idee projektowe.
Oko na Wrocław

temu

23 czerwca wrocławscy ilustratorzy i architekci spotkali się z mieszkańcami, aby opowiedzieć o unikatowych lokalizacjach naszego miasta. Wydarzenie organizowane przez magazyn USTA pozwoliło uczestnikom spojrzeć na Wrocław oczami artystów.
Wrocławskie spotkanie z designem w galerii Domar

temu

Pod koniec czerwca zespół Homebook.pl odwiedził 10. edycję Nocy z Designem.  Organizatorzy wydarzenia wraz z dyrektorką artystyczną – Dorotą Koziarą – przygotowali ponad 30 wystaw, warsztaty, pokazy oraz przestrzenie specjalne z ikonami polskiego wzornictwa.