Pięć lat inspiracji – portal Homebook obchodzi 5 urodziny
Pięć lat inspiracji – portal Homebook obchodzi 5 urodziny
Kopiuj tekst

Pięć lat inspiracji – portal Homebook obchodzi 5 urodziny

Portal Homebook, będący liderem na polskim rynku e-commerce w kategorii Dom i Wnętrze, obchodzi swoje piąte urodziny. Jak podkreślają założyciele platformy, był to niezwykły czas, który umożliwił im stworzenie szczególnego miejsca w sieci. Obecnie serwis co miesiąc odwiedza aż 4 miliony użytkowników, poszukujących pomocy w urządzeniu wymarzonych wnętrz i ogrodów.  

Homebook to wirtualna przestrzeń tworzona z pasji i potrzeby piękna. Przez pięć lat działalności platforma zgromadziła rzeszę odbiorców poszukujących porad i inspiracji w dziedzinie aranżacji wnętrz. Oprócz tego, na portalu można znaleźć setki tysięcy produktów, milionową bazę zdjęć, najnowsze informacje dotyczące trendów wnętrzarskich oraz bogatą bazę specjalistów z branży.

Od początku chcieliśmy stworzyć portal, który pomoże w urządzaniu lub remoncie od A do Z – i tak w jednym miejscu zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do tego przedsięwzięcia. Pasja, wiedza i miłość do pięknych wnętrz sprawiły, że przez te 5 lat Homebook rozwinął się znacznie bardziej niż zakładaliśmy, wynosząc nas na pozycję lidera na rynku e-commerce w kategorii Dom i Wnętrze – a my dopiero się rozkręcamy i mamy duże plany na przyszłość - dodaje.

ANNA POPRAWSKA, DYREKTOR OPERACYJNY HOMEBOOK

Za faktycznym sukcesem platformy przemawiają również imponujące liczby widoczne w sektorze mediów społecznościowych - Homebook zgromadził aż 1,5 miliona fanów na Facebooku oraz 170 tysięcy osób obserwujących na Instagramie.

Media społecznościowe towarzyszyły nam od początku działalności. Dzięki temu możemy być jeszcze bliżej naszych odbiorców. Oprócz tego, jako platforma, która wysoce ceni sobie funkcjonalność, śmiało idziemy z duchem czasu, wprowadzając nowoczesne, przejrzyste i intuicyjne rozwiązania, zarówno na stronie Homebook, jak i w naszej aplikacji.

ANNA POPRAWSKA, DYREKTOR OPERACYJNY HOMEBOOK

Okrągła rocznica powstania portalu jest doskonałą okazją zarówno do tworzenia podsumowań i profesjonalnych raportów, jak i wytyczania nowych, śmiałych celów. Jednym z nich był Homebook Design, który wystartował w marcu tego roku. Internauci mogą znaleźć na stronie doskonałe wzornictwo, nieszablonowe aranżacje stworzone przez profesjonalistów oraz wywiady ze światowej sławy designerami. Jak jednak zapowiadają założyciele portalu, to tylko jeden z wielu rozmaitych projektów, na które użytkownicy platformy Homebook.pl mogą liczyć w najbliższych latach.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.