Ponad milion pobrań aplikacji mobilnej Homebook na Androida!
Kopiuj tekst

Ponad milion pobrań aplikacji mobilnej Homebook na Androida!

Już ponad milion osób ma na swoim smartfonie z Androidem aplikację, która pomaga w urządzaniu mieszkań i domów. 

Wszystko, czego szukam, w jednym miejscu! - tak o aplikacji Homebook mówią jej użytkownicy. Podkreślają jednocześnie, że jest ona niezwykle pomocna w chwili remontu, czy urządzania mieszkania. Korzystający z aplikacji za największą zaletę uważają możliwość zobaczenia setki tysięcy inspiracji wnętrz, które ułatwiają zaplanowanie zmian we własnym domu. Oprócz zdjęć wnętrz użytkownicy mają także dostęp do bazy specjalistów, jak i również produktów z ponad 300 sklepów wnętrzarskich w Polsce. 
Z aplikacji można korzystać bezpłatnie na dwóch najpopularniejszych systemach operacyjnych: Android, iOS.
przyciski_800.jpg

Homebook.pl to nowoczesna platforma internetowa skupiająca entuzjastów i profesjonalistów projektowania wnętrz. To miejsce w sieci, które pomaga w urządzeniu wymarzonego domu lub ogrodu. Na stronie Homebook.pl można znaleźć setki tysięcy produktów, prawie milion inspiracyjnych zdjęć, porady, trendy i bazę specjalistów  z branży. Wszystko w jednym miejscu i bez wychodzenia z domu.

Powiązane artykuły
Homebook - najlepsza aplikacja w kategorii Styl Życia na polskim Google Play

Aplikacja mobilna Homebook znalazła się na I miejscu w kategorii Styl Życia w sklepie Google Play. Serwis mocno stawia na jej rozwój, czego przykładem jest wprowadzenie pierwszej w Polsce wirtualnej przymierzalni mebli.
Polskie influencerki [Przymierzają we wnętrzu]

Wprowadzona w marcu nowa funkcjonalność w aplikacji Homebook zyskuje coraz szersze grono fanów. Tym razem z wirtualnej przymierzalni skorzystały znane, polskie miłośniczki wnętrz.
Przymierz we wnętrzu. Nowość w aplikacji Homebook

Polacy przywiązują coraz większą wagę do aranżacji wnętrz. Jak wynika z badań przeprowadzonych w sektorze home&living, świetnego designu poszukują coraz częściej w internecie. Choć zakupy online są bardzo wygodne, a wachlarz ofertowy szeroki, czasem trudno dopasować konkretny mebel do całości stylizacji bez pomocy specjalisty. Wyszliśmy śmiało naprzeciw temu wyzwaniu i wprowadziliśmy do naszej aplikacji mobilnej innowacyjną funkcjonalność „Przymierz we wnętrzu”. Zobaczcie jak to działa!
Pięć lat inspiracji – portal Homebook obchodzi 5 urodziny

Portal Homebook, będący liderem na polskim rynku e-commerce w kategorii Dom i Wnętrze, obchodzi swoje piąte urodziny. Jak podkreślają założyciele platformy, był to niezwykły czas, który umożliwił im stworzenie szczególnego miejsca w sieci. Obecnie serwis co miesiąc odwiedza aż 4 miliony użytkowników, poszukujących pomocy w urządzeniu wymarzonych wnętrz i ogrodów.  
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.