Homebook - najlepsza aplikacja w kategorii Styl Życia na polskim Google Play
Homebook - najlepsza aplikacja w kategorii Styl Życia na polskim Google Play

Homebook - najlepsza aplikacja w kategorii Styl Życia na polskim Google Play

Opublikowany

Aplikacja mobilna Homebook znalazła się na I miejscu w kategorii Styl Życia w sklepie Google Play. Serwis mocno stawia na jej rozwój, czego przykładem jest wprowadzenie pierwszej w Polsce wirtualnej przymierzalni mebli.

W ostatnim czasie oprócz funkcji "Przymierz we wnętrzu" w aplikacji Homebook  pojawiło się w szereg dodatkowych udogodnień dla użytkowników. Biorąc pod uwagę ich doświadczenia (tzw. UX), twórcy aplikacji wprowadzili możliwość wyszukiwania konkretnych haseł w mniejszym katalogu, czyli na poziomie kategorii. Funkcja ta umożliwia userom łatwiej dotrzeć do poszukiwanych produktów. Dodatkową funkcjonalnością jest także opcja dodawania własnych zdjęć z urządzenia mobilnego do IDEABOOKÓW, dzięki czemu gromadzone przez użytkownika inspiracje wnętrz odtąd mogą znajdować się w jednym miejscu. 
aplikacja homebook.JPG

Homebook.pl to nowoczesna platforma internetowa skupiająca entuzjastów i profesjonalistów projektowania wnętrz. To miejsce w sieci, które pomaga w urządzeniu wymarzonego domu lub ogrodu. Na stronie Homebook.pl można znaleźć setki tysięcy produktów, prawie milion inspiracyjnych zdjęć, porady, trendy i bazę specjalistów  z branży. Wszystko w jednym miejscu i bez wychodzenia z domu.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Polskie influencerki [Przymierzają we wnętrzu]

temu

Wprowadzona w marcu nowa funkcjonalność w aplikacji Homebook zyskuje coraz szersze grono fanów. Tym razem z wirtualnej przymierzalni skorzystały znane, polskie miłośniczki wnętrz.
Przymierz we wnętrzu. Nowość w aplikacji Homebook

temu

Polacy przywiązują coraz większą wagę do aranżacji wnętrz. Jak wynika z badań przeprowadzonych w sektorze home&living, świetnego designu poszukują coraz częściej w internecie. Choć zakupy online są bardzo wygodne, a wachlarz ofertowy szeroki, czasem trudno dopasować konkretny mebel do całości stylizacji bez pomocy specjalisty. Wyszliśmy śmiało naprzeciw temu wyzwaniu i wprowadziliśmy do naszej aplikacji mobilnej innowacyjną funkcjonalność „Przymierz we wnętrzu”. Zobaczcie jak to działa!
Ponad milion pobrań aplikacji mobilnej Homebook na Androida!

temu

Już ponad milion osób ma na swoim smartfonie z Androidem aplikację, która pomaga w urządzaniu mieszkań i domów. 
100 metrów dodatkowej inspiracji w showroomie Arcdeko

temu

Dotknąć, zobaczyć, poczuć, zainspirować się i stworzyć piękne i niepowtarzalne wnętrze. Dobrze zmapowane potrzeby projektantów i architektów skutkują rozwojem takich miejsc jak wrocławski showroom Arcdeko. Pod koniec lipca uroczyście otwarto tam nową przestrzeń ekspozycyjną.