Homebook - najlepsza aplikacja w kategorii Styl Życia na polskim Google Play
Homebook - najlepsza aplikacja w kategorii Styl Życia na polskim Google Play

Homebook - najlepsza aplikacja w kategorii Styl Życia na polskim Google Play

Opublikowany

Aplikacja mobilna Homebook znalazła się na I miejscu w kategorii Styl Życia w sklepie Google Play. Serwis mocno stawia na jej rozwój, czego przykładem jest wprowadzenie pierwszej w Polsce wirtualnej przymierzalni mebli.

W ostatnim czasie oprócz funkcji "Przymierz we wnętrzu" w aplikacji Homebook  pojawiło się w szereg dodatkowych udogodnień dla użytkowników. Biorąc pod uwagę ich doświadczenia (tzw. UX), twórcy aplikacji wprowadzili możliwość wyszukiwania konkretnych haseł w mniejszym katalogu, czyli na poziomie kategorii. Funkcja ta umożliwia userom łatwiej dotrzeć do poszukiwanych produktów. Dodatkową funkcjonalnością jest także opcja dodawania własnych zdjęć z urządzenia mobilnego do IDEABOOKÓW, dzięki czemu gromadzone przez użytkownika inspiracje wnętrz odtąd mogą znajdować się w jednym miejscu. 
aplikacja homebook.JPG

Homebook.pl to nowoczesna platforma internetowa skupiająca entuzjastów i profesjonalistów projektowania wnętrz. To miejsce w sieci, które pomaga w urządzeniu wymarzonego domu lub ogrodu. Na stronie Homebook.pl można znaleźć setki tysięcy produktów, prawie milion inspiracyjnych zdjęć, porady, trendy i bazę specjalistów  z branży. Wszystko w jednym miejscu i bez wychodzenia z domu.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Ponad milion pobrań aplikacji mobilnej Homebook na Androida!

temu

Już ponad milion osób ma na swoim smartfonie z Androidem aplikację, która pomaga w urządzaniu mieszkań i domów. 
Polskie influencerki [Przymierzają we wnętrzu]

temu

Wprowadzona w marcu nowa funkcjonalność w aplikacji Homebook zyskuje coraz szersze grono fanów. Tym razem z wirtualnej przymierzalni skorzystały znane, polskie miłośniczki wnętrz.
Przymierz we wnętrzu. Nowość w aplikacji Homebook

temu

Polacy przywiązują coraz większą wagę do aranżacji wnętrz. Jak wynika z badań przeprowadzonych w sektorze home&living, świetnego designu poszukują coraz częściej w internecie. Choć zakupy online są bardzo wygodne, a wachlarz ofertowy szeroki, czasem trudno dopasować konkretny mebel do całości stylizacji bez pomocy specjalisty. Wyszliśmy śmiało naprzeciw temu wyzwaniu i wprowadziliśmy do naszej aplikacji mobilnej innowacyjną funkcjonalność „Przymierz we wnętrzu”. Zobaczcie jak to działa!
Pięć lat inspiracji – portal Homebook obchodzi 5 urodziny

temu

Portal Homebook, będący liderem na polskim rynku e-commerce w kategorii Dom i Wnętrze, obchodzi swoje piąte urodziny. Jak podkreślają założyciele platformy, był to niezwykły czas, który umożliwił im stworzenie szczególnego miejsca w sieci. Obecnie serwis co miesiąc odwiedza aż 4 miliony użytkowników, poszukujących pomocy w urządzeniu wymarzonych wnętrz i ogrodów.  

Rekordowy wzrost Homebook za 2017 rok!

Homebook.pl to lider w branży wystroju wnętrz, istniejący na polskim rynku od 5 lat. W 2017 roku portal odnotował ponad 20% wzrostu liczby odwiedzin: unikalnych oraz zarejestrowanych użytkowników i profesjonalistów.