26. Finał WOŚP. Licytacja albumu Homebook Design vol. 4
Kopiuj tekst
26. Finał WOŚP. Licytacja albumu Homebook Design vol. 4

26. Finał WOŚP. Licytacja albumu Homebook Design vol. 4

W piątek ruszyła licytacja Homebook Design vol. 4, której przedmiotem jest album wraz z imienną dedykacją Tomasza Ossolińskiego - cenionego, warszawskiego projektanta.

W niedzielę 14 stycznia 2018 o godzinie 8:30 oficjalnie wystartował 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do akcji przyłączył się serwis Homebook, przekazując do licytacji album Homebook Design vol. 4 wraz z imienną dedykacją Tomasza Ossolińskiego. W tym roku w Polsce i na całym świecie orkiestra grała dla najmłodszych. Zebrane pieniądze pomogą w leczeniu noworodków. 
Licytacja wciąż trwa. Zapraszamy do wzięcia udziału! 
wosp.JPG

Homebook.pl to nowoczesna platforma internetowa skupiająca entuzjastów i profesjonalistów projektowania wnętrz. To miejsce w sieci, które pomaga w urządzeniu wymarzonego domu lub ogrodu. Na stronie Homebook.pl można znaleźć setki tysięcy produktów, prawie milion inspiracyjnych zdjęć, porady, trendy i bazę specjalistów  z branży. Wszystko w jednym miejscu i bez wychodzenia z domu.

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.