Odświeżony serwis Homebook. Nowe logo lidera w branży wnętrzarskiej
Kopiuj tekst

Odświeżony serwis Homebook. Nowe logo lidera w branży wnętrzarskiej

Serwis Homebook.pl odświeżył szatę graficzną, wprowadzając nową identyfikację wizualną.

Homebook.pl to lider w branży wystroju wnętrz, istniejący na polskim rynku od 5 lat. W grudniu 2017 roku na stronie serwisu wprowadzone zostały zmiany dotyczące systemu identyfikacji wizualnej. Odświeżone zostało logo, kolorystyka i fonty. Marka zyskała uproszczony sygnet i nowy odcień niebieskiego oraz pomarańczu. Twórcom marki zależało, by nawiązać do wcześniejszego logotypu - unowocześnić go, a także zachować szeryfowy font. Pierwsze efekty tego połączenia będzie można zaobserwować już w lutym na nowych materiałach marketingowych. Za cały projekt zmian odpowiadało wrocławskie studio Visual71.
homebook.jpg
collateral.jpg
wizytowka.jpg
biuro2.jpg
papier_firmowy.jpg

Homebook.pl to nowoczesna platforma internetowa skupiająca entuzjastów i profesjonalistów projektowania wnętrz. To miejsce w sieci, które pomaga w urządzeniu wymarzonego domu lub ogrodu. Na stronie Homebook.pl można znaleźć setki tysięcy produktów, prawie milion inspiracyjnych zdjęć, porady, trendy i bazę specjalistów  z branży. Wszystko w jednym miejscu i bez wychodzenia z domu.

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.