Wnętrza 3D - wirtualna podróż po wnętrzach na Homebook

Wnętrza 3D - wirtualna podróż po wnętrzach na Homebook

Opublikowany

Urządzanie wnętrz jest sztuką kompromisów, dlatego wciąż szukamy inspiracji, wertujemy katalogi, przeglądamy stosy zdjęć i przeczesujemy wnętrzarskie portale, by wyobraźnia w zestawieniu z ciekawymi projektami podsunęła gotowe rozwiązanie. Czy efekt finalny jest zgodny z oczekiwaniami? Nie zawsze! Zapraszamy więc na wirtualny spacer 3D – nowe udogodnienie Homebook – dzięki któremu poznacie sposoby na aranżację wnętrz zaprojektowanych przez architektów współpracujących z nami i może tam znajdziecie odpowiedź na pytanie jak urządzić idealną przestrzeń?

Spacer 3D to nic innego jak przechadzka po wnętrzu. Możliwość zaglądnięcia w każdy kąt mieszkania, realne odwzorowanie rzeczywistości i poznanie wszystkich zakamarków domu. Takie rozwiązania cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ dają wrażenie naturalności i pozwalają skonfrontować własne wizje z prawdziwym projektem. Wirtualny spacer składa się z kilku połączonych ze sobą panoram – przedstawiających poszczególne kondygnacje i części budynku – dzięki czemu Użytkownik widzi wszystko w taki sposób jakby rzeczywiście znajdował się w tym miejscu i może swobodnie poruszać się po pokojach. Modele 3D mieszkań i domów umieszczone na stronie Homebook pomagają zrozumieć istotę danego stylu, są pomysłowym sposobem na zagospodarowanie trudnego metrażu czy ukazują jak wykorzystać detal, aby nadać przestrzeni oryginalnego charakteru. To zbiór zdjęć i multimedialnych filmów, które dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii przeniosą Użytkownika do stylowego apartamentu czy małego mieszkania w bloku.
wnętrze_3d.JPG

Ten interaktywny sposób przedstawiania aranżacyjnych wizji – w odróżnieniu od fotografii czy projektów na kartce – daje pełny obraz miejsca. Pozwala na poznanie technik dekoracyjnych czy rozwiązań architektonicznych, ukazując ich atuty oraz możliwości wykorzystania określonych kolorów, faktur, detali. Czasem ciężko jest sobie wyobrazić całą aranżację, niejednokrotnie nie potrafimy zestawić wszystkich komponentów projektu, zobaczyć co z czym pasuje, a czego lepiej unikać. Często też zdajemy się na własny gust, nie korzystamy z pomocy specjalistów, dlatego zaglądnięcie w cztery kąty, w których twórczy impuls architekta urządził mieszkanie funkcjonalne i stylowe może być ciekawą inspiracją. Próba odwzorowania takiego konceptu będzie sposobem na doskonałe wnętrze.

Anna Poprawska, Dyrektor Operacyjny Homebook.pl

Jak to działa?

wnętrza_3d_1.JPG
Aby rozpocząć spacer 3D, wystarczy kliknąć w banner na stronie głównej Homebook "Tylko u nas spacery po wnętrzach 3D" lub przewinąć stronę na sam dół, gdzie w stopce znajduje się dział NA SKRÓTY, wybrać Wnętrza 3D i przejść do listy filmów. Każda prezentacja jest szczegółowo opisana, zawiera informacje o tym kto ją zaaranżował i umożliwia poznanie innych projektów tego samego autora wraz z jego danymi kontaktowymi. Po naciśnięciu przycisku "Play", film załaduje się, dając możliwość wyboru kondygnacji. Bryłą piętra możemy swobodnie obracać. Żeby rozpocząć spacer, wystarczy kliknąć w rzut 3D lub wybrać symbol, umieszczony w lewym rogu ekranu – "Explore 3D Space". Po prawej stronie znajdziemy trzy ikonki: "View in VR" – funkcje umożlwiającą wykorzystanie okularów VR; "Share this Space" – udostępnienie projektu; "View Fullscreen" – oglądanie w trybie pełnoekranowym oraz symbole + i - przybliżające lub oddalające wizualizację. Kursorem myszki możemy przemieszczać się w dowolnym kierunku, a pojawiający się na ekranie okrąg wytycza punkty obserwacji. W lewym roku ekranu umieszczono rzut danego piętra – klikając w ten przycisk, szybko powrócimy do głównego menu i przejdziemy na inną kondygnację.
wnętrza_3d_2.JPG
Spacer 3D ze specjalistami Homebook to odkrywanie możliwości, czerpanie inspiracji i skuteczny sposób na to, by urządzić piękne wnętrze. Bez wychodzenia z domu możemy zaglądnąć do czyjegoś mieszkania i wykorzystać kilka podpatrzonych pomysłów, które zdały już swój egzamin w praktyce!

Homebook.pl to nowoczesna platforma internetowa skupiająca entuzjastów i profesjonalistów projektowania wnętrz. To miejsce w sieci, które pomaga w urządzeniu wymarzonego domu lub ogrodu. Na stronie Homebook.pl można znaleźć setki tysięcy produktów, prawie milion inspiracyjnych zdjęć, porady, trendy i bazę specjalistów  z branży. Wszystko w jednym miejscu i bez wychodzenia z domu!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Odświeżony serwis Homebook. Nowe logo lidera w branży wnętrzarskiej

temu

Serwis Homebook.pl odświeżył szatę graficzną, wprowadzając nową identyfikację wizualną.
Dziesiąta edycja Targów Rzeczy Ładnych - Homebook Patronem

temu

Dziesiąta edycja Targów Rzeczy Ładnych odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2017 w budynku ETHOS przy placu Trzech Krzyży w Warszawie. Będzie ona wyjątkowa nie tylko ze względu na jubileusz, ale także na padające kolejne rekordy. Podczas targów zaprezentuje się aż 185 marek i projektantów, w tym aż 50 debiutów. Do dyspozycji odwiedzających i wystawców po raz pierwszy oddano przestrzeń prawie 4 tysięcy metrów, rozlokowaną na dwóch poziomach.
Forum HOME & GARDEN PRODUCTS MARKETING - Homebook Partnerem

temu

Jak znaleźć złoty środek na stworzenie kampanii merytorycznej i przyciągającej uwagę, a jednocześnie generującej prawdziwą wartość dodaną dla Klienta? Jak wykorzystać w branżowym marketingu całe spectrum dostępnych obecnie narzędzi i rozwiązań omnichannel? Kim jest najbardziej aktywny Klient B2C branży Home & Garden - demografia, zwyczaje zakupowe, potencjał, konsumpcja mediów? Jak sprawić by doświadczenie Klienta w kontakcie z marką czy sklepem były na każdym etapie pozytywne? Odpowiedzi na te pytania szukać będą uczestnicy Forum Home & Garden Products Marketing już w listopadzie.
FURNISHOW - Homebook Patronem

temu

Szukasz meblowych i wnętrzarskich nowości i inspiracji? Odwiedź Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz FURNISHOW, które odbędą się od 26 do 28 października w Warszawie, w Centrum EXPO XXI.

Album Homebook Design vol. 4 - Premiera 13 września 2017

Wybierz się w podróż po inspirujących wnętrzach! Obejrzyj 30 wyjątkowych projektów najlepszych polskich pracowni w unikatowym albumie Homebook Design vol. 4. To jedyna na naszym rynku, cykliczna publikacja, która podsumowuje polskie trendy w projektowaniu wnętrz.